2016-03-02 09:57:00

Spotkania Transportowe - 1.03 - Warszawa

Jak już wielokrotnie informowaliśmy, jednym z celów jaki sami przed sobą stawiamy, jest ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy...


Jak już wielokrotnie informowaliśmy, jednym z celów jaki sami przed sobą stawiamy, jest ciągły rozwój i poszerzanie swojej wiedzy w zakresie transportu. W związku z tym 1. marca stawiamy się na Spotkaniu Transportowym w Warszawie.

Spotkania Transportowe od początku marca odbywać będą się cyklicznie, niemal co tydzień, w ośmiu różnych miastach Polski. Na początek w Warszawie, a później w Katowicach, Białymstoku, Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Gdańsku i Krakowie. My stawimy się w stolicy Polski.

 

Taka konferencja pozwala przede wszystkim na poszerzenie swojej wiedzy w zakresie transportu, ponadto jest okazją do zapoznania się z aktualnymi problemami branży transportowej oraz ich rozwiązaniami, a także możliwością do skorzystania z wiedzy ekspertów w branży TSL.

 

Warszawska konferencja inaugurująca wiosenne Spotkania Transportowe, rozpocznie się już przed godziną 9:00. Przez cały dzień, do godzin późnopopołudniowych odbywać będą się rozmowy ze specjalistami w danej dziedzinie. Uczestnicy będą mogli, między innymi:
- dowiedzieć się, jak poprawnie przygotować zlecenie przewozowe i na jakie zapisy w jego warunkach zwrócić uwagę,
- zgłębić problem związany z nielegalnymi imigrantymi,
- poznać zasady certyfikacji usług transportowych,
- nauczyć się efektywnego zarządzania oponami we flocie,
- uzyskać odpowiedź na pytanie czemu obecnie w transporcie ceny za usługi zmalały,
- oraz wiele innych.

 

Poszczególne bloki tematyczne poprowadzą między innymi: Jarosław Chojnacki - Dyrektor Handlowy JOST Polska Sp. z o.o., Patryk Abramowicz - radca prawny z kancelarii LEGALTRANS, Leszek Luda z Polskiej Unii Transportu czy Dariusz Klinger - Senior Account Manager Marsh Sp. z o.o.

 

Ponadto przez cały czas trwania Spotkań Transportowych do dyspozycji uczestników pozostają eksperci prawni oraz przedstawiciele firm oferujących nowoczesne rozwiązania wspierająca branżę transportową. Firmę Trans-Rach reprezentuje na konferencji Marta Łagód. Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań związanych z tym wydarzeniem.

Kontakt

Korzystając z formularza kontaktowego przekazujesz Nam swoje dane osobowe. W razie ich przekazania, Współadministratorami Twoich danych osobowych zostaną: 1) Mirosław Łagód „Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Trans – Rach”, NIP 8790016843, 2) Ewa Korfanty „Trans- Rach”, NIP 8792438809 oraz 3) Trans -Rach Sp. z o.o. w Skąpem, KRS 0000114325. Dane te przetwarzamy wyłącznie w celach wynikających z Naszych prawnie uzasadnionych interesów, tj. w celu nawiązania kontaktu i udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f RODO. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich udostępnienia nie będziemy mogli udzielić odpowiedzi na Twoje pytanie i się z Tobą skontaktować. Więcej informacji dotyczących zasad przetwarzania przez Nas danych osobowych znajdziesz TU.
 
Siedziba

email:    biuro@transrach.pl
    tel.:   +48 675-87-33
    fax:   +48 675-61-39
adres:   Skąpe 29, 87-140 Chełmża

Biuro

email:    transport@transrach.pl
    tel.:   +48 502-106-270
    fax:   +48 675-61-39
adres:   ul. Mazowiecka 52-68, 87-100 Toruń